18 hodnotení

Antistick - Športový antiperspirant na gule

športový antiperspirant 100ml 

Skladom (1 ks)
Kód: 420
Značka: Angry Beards
€10,90

Nenechajte sa ničím zabrzdiť, ani svojím "pytlom". Vďaka Antisticku znížite priľnavosť svojich intímnych partií a budete si môcť vychutnať každý pohyb bez akéhokoľvek obmedzenia. ČI ste už rekreačný alebo vrcholový športovec, futbalista alebo horolezec, váš šport získa úplne iný rozmer. Obsahuje celú radu antioxidantov, ktoré vašu kožu ochránia a regenerujú. Má jemnú citrusovú vôňu a prírodné výťažky umocnia sviežosť aj pri tom najväčšom zaťažení. 

Zloženie: Kozmetika pre intímnu hygienu je najvyššej kvality. Tradičné a praxou otestované zloženie je na báze medicínskej vazelíny, obohatené o antioxidačné prísady a prírodné výťažky. 

Použitie: Naberte potrebné množstvo podľa veľkosti vašich patrií a naneste na celú plochu. Keď vám niečo zostane na dlaniach pokojne zbytok rozmažte na stehná, čím znížite priľnavosť na absolútne minimum, 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nasratá kozmetika z Česka pre všetkých normálnych chlapov, vlastné receptúry dotiahnuté do dokonalosti, spolupráca s odborníkmi na čele s naším Ocinom Chemikom, prvotriedne fialové sklá dovážané z Holandska a kvapka nás samých v každom výrobku, to sme my, Angry Beards!