Neohodnotené

Biely íl na vlasy Lee Man Go Angry Beards

íl na vlasy 120g

Skladom (2 ks)
Kód: 525
Značka: Angry Beards
€15,50 €12,92 / 100 g

Íl je ideálný prípravok pre každodenné používanie. Účesy sú skôr uvoľnené, taká nedbalá elegancia. Pokiaľ chcete účes na mastného Malfoya, tak siahnite po pomáde. Veľkou výhodou ílu je taktiež znovu spracovateľnosť, takže účes môžete v priebehu dňa upravovať a meniť. Ak preferujete prirodzený matný vzhľad, doporučujeme siahnuť po tomto matnom íle a na vlasoch ho neuvidíte.

Vytáčali nás íly, ktoré voňali silnejšie než parfém. Keď prechádzate okolo niekoho, tak nemá byť cítiť vaša hlava, to je proste hovadina. Na vôni sme teda ubrali tak, že ju cítite keď si íl dávate a patom už nie. Nikto ďalší to proste cítiť nemá. Lee Man Go je to svieža kombinácia liči a manga, sladšia, ale hodne zábavná. Druhá vôňa ílu od Angry Beards je klasická pánska, takže pokiaľ ste skôr na to, odporúčame skôr Miče.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nasratá kozmetika z Česka pre všetkých normálnych chlapov, vlastné receptúry dotiahnuté do dokonalosti, spolupráca s odborníkmi na čele s naším Ocinom Chemikom, prvotriedne fialové sklá dovážané z Holandska a kvapka nás samých v každom výrobku, to sme my, Angry Beards!