Neohodnotené

IT Eye gél

chladivý gél na očké okolie

Skladom (1 ks)
Kód: 879
Značka: Koolman
€14,90 €99,33 / 100 ml

IT očný gél okamžite osviežuje unavené a opuchnuté očné okolie prostredníctvom unikátnej kombinácie látok, ktoré stimulujú cirkuláciu krvi okolo očí, pomáhajú redukovať vrásky a výrazne hydratujú pokožku okolo očí. Pri aplikácií cítite okamžite chladivý efekt. Gé sa veľmi rýchlo absorbuje do pokožky a zanecháva viečka bez lesku. Je ideálny pre všetkých, ktorí pracujú hodiny za počítačom, šoférujú dlhé kilometre a pre všetkých, kde sa pri práci zaťažujú oči. Stane sa nenahraditeľným doplnkom výbavy každého muža. Má ešte jednu veľkú výhodu. Oproti iným produktom značky Koolman, ktoré sú formulované len pre mužskú pleť a pokožku, tento krém môžete požičať aj svojej partnerke, manželke, dcére, mame alebo babičke. Pomôže im rovnako ako vám. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zakladatelia značky Koolman vychádzajú z myšlienky, že život je neustála práca na sebe. Muži na celom svete sa snaží byť lepší a lepší. Pre mužov z Koolmanu je to inšpirujúce, lebo túto nevidíme len na zovňajšku, spojenú s dennou starostlivosťou o telo celé telo, ale rovnako vnútri prostredníctvom každodennej reflexie a osobného rastu. Česká prémiová značka chce byť radcom a pomocníkom moderného muža v oblasti zdravého životného štýlu, komplexnej starostlivosti o pleť a telo a intímnej pánskej hygiene. Vyžaduje si to hlavne prírodné aktívne látky a jednoduchú modernú dennú rutinnú starostlivosť. 

Keď vyzeráte dobre a zároveň sa aj cítite dobre, ste lepšie pripravený čeliť výzvam dnešného sveta a ste schopný  jednoduchšie dosiahnuť svoje ciele. Koniec koncov, skutočná zmena u muža často začína pohľadom do zrkadla. Aktuálne na trhu ale veľmi muži nemajú z čoho vyberať. Preto sa Koolman rozhodol toto zmeniť a prišli na trh s kozmetikou, ktorá je komplexná, pritom jednoduchá na použitie, šetrí čas a pomáha zlepšiť vašu pleť, telo a komfort intímnych partií.