Neohodnotené

Kefa na bradu Gentler Angry Beards

kefa na menšiu bradu a fúzy

Skladom
Kód: 540
Značka: Angry Beards
€13,90 €13,90 / 1 ks

Používanie kefy je pre fúzy nielen benefit, ale doslova nutnosť. Vďaka riadnemu vyčesaniu odstránite odumreté kožné bunky, a pokiaľ neočešete fúzy hneď po aplikácii olejčeka alebo balzamu, dosiahnete tím rovnomerného rozprestretie prípravku po celej dĺžke fúzov. Naviac vďaka premasírovaniu pokožky kefou stimulujete rast fúzov. Jeden-dvakrát denne to ale stačí – aby ste si zbytočne nedráždili vrchnú vrstvu kože, ktorá môže zapríčiniť vypadávanie fúzov.

Konštrukcia: Dookola je kefa osadený šialeným množstvom štetín, čo zaistí kvalitné prečesanie kratších fúzov(do +/- 7 cm, ale každému vyhovuje niečo iné). Naša kefa má rozmer 10,3 * 6,3 cm. Podľa Beardonovho zákona dokonalý rozmer obohatený o aerodynamické výbrusy po stranách, proste paráda. Naviac je vyrobený z bukového dreva a osadený kančími, ktoré majú antistatické účinky, fúzy uhladia a poriadne prečešú. Táto kefa je ideálna pre kratšie fúzy, ktoré dokonalo vyčešete vďaka veľkému množstvu štetín.

Používanie: Fúzy vykefujte vždy po použití nejakého prípravku. Česaniu tak povediac nasucho sa vyhnite, nielen že to derie, ale fúzy tím môžete polámať alebo poškodiť. Vyčesať bradu jeden-dvakrát denne úplne stačí – aj tu platí, že menej je niekedy viac. Príliš časté česanie môže viesť k vypadávaniu fúzov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nasratá kozmetika z Česka pre všetkých normálnych chlapov, vlastné receptúry dotiahnuté do dokonalosti, spolupráca s odborníkmi na čele s naším Ocinom Chemikom, prvotriedne fialové sklá dovážané z Holandska a kvapka nás samých v každom výrobku, to sme my, Angry Beards!