Neohodnotené

Krém na tvár 24 cream

Skladom
Kód: 873
Značka: Koolman
€16,90 €33,80 / 100 ml

Odstraňuje drobné výrazné linky a vrátky, obnovuje bunkovú štruktúru pleti a spomaľuje proces starnutia. Výborný účinnú hydratačný krém je určený na použitie ráno aj večer, je plný antioxidantov, obsahuje kaviár, ktorý hydratuje a spevňuje vašu pleť. Tento anti ageing krém chráni vašu pleť pred negatívnymi dôsledkami dnešného životného prostredia a dennými stresovými situáciami. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zakladatelia značky Koolman vychádzajú z myšlienky, že život je neustála práca na sebe. Muži na celom svete sa snaží byť lepší a lepší. Pre mužov z Koolmanu je to inšpirujúce, lebo túto nevidíme len na zovňajšku, spojenú s dennou starostlivosťou o telo celé telo, ale rovnako vnútri prostredníctvom každodennej reflexie a osobného rastu. Česká prémiová značka chce byť radcom a pomocníkom moderného muža v oblasti zdravého životného štýlu, komplexnej starostlivosti o pleť a telo a intímnej pánskej hygiene. Vyžaduje si to hlavne prírodné aktívne látky a jednoduchú modernú dennú rutinnú starostlivosť. 

Keď vyzeráte dobre a zároveň sa aj cítite dobre, ste lepšie pripravený čeliť výzvam dnešného sveta a ste schopný  jednoduchšie dosiahnuť svoje ciele. Koniec koncov, skutočná zmena u muža často začína pohľadom do zrkadla. Aktuálne na trhu ale veľmi muži nemajú z čoho vyberať. Preto sa Koolman rozhodol toto zmeniť a prišli na trh s kozmetikou, ktorá je komplexná, pritom jednoduchá na použitie, šetrí čas a pomáha zlepšiť vašu pleť, telo a komfort intímnych partií.