1 hodnotenie

Nozem olej na bradu

Olej na bradu 50ml

Skladom (2 ks)
Kód: 357
Značka: Nozem
€19,90

Olej na fúzy Nozem je vyrobený z prírodnej zmesi najlepších olejov. Vďaka výnimočným vlastnostiam zanecháva fúzy, ktoré pôsobiace hebko, nemastne a elegantne. Táto zmes je ľahko absorbovaná pokožkou bez upchávania pórov alebo vlasových folikulov. Cieľom je taktiež znížiť podráždenie a zároveň upraviť a vyživiť fúzy i pokožku. Naša vôňa poskytuje jemne ostrú vôňu, vďaka ktorej bude mať nositeľ pocit čistoty a sviežosti po celý deň. Náš olej na holenie obsahuje niekoľko éterických olejov na kĺzanie, zvlhčovanie, hojenie a kondicionovanie. Používajte pred holením, aby ste chránili pokožku a zjemnili fúzy. Nevyhnutné pre pohodlné oholenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Holandsko je domovom jedného z najlepších holičov na svete. Je preto správne, že v Holandsku sa nachádzajú aj najlepšie výrobky na starostlivosť o mužov na svete. V roku 2016 sa zrodila značka Nozem Pomade. S malou škálou produktov pre všetky typy vlasov a všetky typy účesov založil Joucke Modderkolk svoju vlastnú značku produktov na starostlivosť o mužov.


Produkty Nozem sú navrhované a vyrábané v Holandsku. Spoločnosť Nozem Pomade používa iba tie najlepšie ingrediencie na formulovanie profesionálnych štandardných produktov, ktoré vytvárajú autentický holandský produkt najvyššej možnej kvality.

 ladý majster holič a podnikateľ Joucke Modderkolk pochádzal z malého mesta Doetinchem v Holandsku. Po viac ako 12 rokoch pracovných skúseností ako profesionálny kaderník, ktorý pracoval po celom svete a bol držiteľom viacerých ocenení, spoločnosť Joucke verila, že existuje príležitosť vyrobiť vysoko kvalitnú holandskú alternatívu, aby jeho zákazníci boli spokojní.

Našim poslaním je umiestniť to najlepšie z holandskej starostlivosti o vlasy na mapu ako vzrušujúci a vysoko kvalitný produkt pre ľudí na celom svete.