Neohodnotené

Nozem pomáda na vlasy fialová 100 ml

Pomáda na vlasy 100ml / matte paste strong hold.

Pomáda mohla byť otvorená pre účely fotenia.

Skladom (2 ks)
Kód: 162
Značka: Nozem
€19,90 €19,90 / 100 ml

Fialová - MATTE PASTE ​STRONG HOLD -  Je ideálna pre vytvorené "messy look", trz. strapatý účes. Dodáva extrémnu štruktúru a objem vlasom. Unikátne zloženie umožňuje jednoduchý restyling počas dňa a zachová pevnosť a tvar. Jednoducho sa vymýva vodou. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Holandsko je domovom jedného z najlepších holičov na svete. Je preto správne, že v Holandsku sa nachádzajú aj najlepšie výrobky na starostlivosť o mužov na svete. V roku 2016 sa zrodila značka Nozem Pomade. S malou škálou produktov pre všetky typy vlasov a všetky typy účesov založil Joucke Modderkolk svoju vlastnú značku produktov na starostlivosť o mužov.


Produkty Nozem sú navrhované a vyrábané v Holandsku. Spoločnosť Nozem Pomade používa iba tie najlepšie ingrediencie na formulovanie profesionálnych štandardných produktov, ktoré vytvárajú autentický holandský produkt najvyššej možnej kvality.

 ladý majster holič a podnikateľ Joucke Modderkolk pochádzal z malého mesta Doetinchem v Holandsku. Po viac ako 12 rokoch pracovných skúseností ako profesionálny kaderník, ktorý pracoval po celom svete a bol držiteľom viacerých ocenení, spoločnosť Joucke verila, že existuje príležitosť vyrobiť vysoko kvalitnú holandskú alternatívu, aby jeho zákazníci boli spokojní.

Našim poslaním je umiestniť to najlepšie z holandskej starostlivosti o vlasy na mapu ako vzrušujúci a vysoko kvalitný produkt pre ľudí na celom svete.