3 hodnotenia

Proraso Travel Shaving Kit

cestovná sada na holenie obsahuje:

  • krém na holenie v tube10ml
  • osviežujúci krém pred a po holení 15ml
  • balzam po holení aj pre citlivú pokožku
  • cestovná štetka na holenie
Skladom (1 ks)
Kód: 243
Značka: Proraso
€14,90 €14,90 / 1 ks

Proraso Shaving Cream tube Refreshing - osviežujúci krém na holenie v tube (10ml)

Mimoriadne jemné, husté a krémové mydlo, ktoré sa pomocou štetky v okamihu zmení na mäkkú, kompaktnú penu. Vďaka vlastnostiam eukalyptu a mentolového oleju zanecháva príjemný chladivý efekt. Za niekoľko sekúnd sa mydlo zmení na krémovú a kompaktnú penu, ktorá zmäkčí všetky druhy fúzov. Následne pokračujte v holení.

Proraso Pre-Shave Cream Refreshing - osviežujúci krém pred a po holení (15ml)

Ideálna príprava pokožky pre dokonalé oholenie, zjemňuje bradu a chráni pokožku. Je obohatený o suroviny prírodného pôvodu, ktoré krém robia konzistentný, koncentrovaný, bohatý a nemastný. Krém môžete použiť aj po holení pre upokojenie pokožky. Je obohatený o eukalyptus a mentolový olej, ktoré dodávajú pokožke čistotu, silu, osvieženie a revitalizačný efekt. Môžete taktiež použiť aj ako upokojujúci krém po holení.

Proraso After Shave Balm Sensitive - balzám po holení pre citlivú pokožku (25ml)

Okamžitá úľava po holení bez alkoholu. Zabraňuje začervenaniu, zvlhčuje a chráni podráždenú a citlivú pokožku a dlhodobo ju zjemňuje. Je obohatený o ovsený extrakt a zelený čaj. Rešpektuje prirodzené pH pokožky a zabezpečuje tak zmäkčujúci a upokojujúci účinok

Proraso Shaving Brush Mini - cestovná štetka na holenie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Proraso, ktorú založil Ludovico Martelli v roku 1908, stanovila trendy v svete pre holenie. Značka vznikla vo Florencii, keď bolo holenie stále veľmi nebezpečný a komplikovaný. Ostrá britva тniekedy zanechala podráždenie pokožky, ale Ludovico vytvoril jedinečnu formulu, ktora chráni pokožku pred poškodením.

Tajná receptúra ​​talianskych výrobkov sa odovzdávala z generácie na generáciu. Moderná línia Proraso využíva 80 rokov skúseností pri vytváraní sortimentu na holenie tak relevantného ako tradičný. Tradíciou bolo aj zlepšenie prísad. Teraz sa značka môže pochváliť úplne prírodnými zložkami a úplnou absenciou parabénov, silikónu a síranov.

Proraso Laboratories vytvára produkty, ktoré obstáli v skúške času, vyzývajú nové trendy a stávajú sa klasikou. Vzorce sú obohatené a vylepšené, obaly sú aktualizované a nové línie sú víťazmi fanúšikov po celom svete. Hlavnou prednosťou značky je dodržiavanie tradícií stanovených zakladateľmi spoločnosti Martelli.