1 hodnotenie

Uppercut barber púder

barbe púder 250g

Momentálne nedostupné
Kód: 498
Značka: Uppercut
€15,50 €6,20 / 100 g

Profesionálny prášok Uppercut Deluxe Barber Powder je určený na zmiernenie podráždenia po strihaní. Produkt absorbuje prebytočnú vlhkosť a vytvára pocit bezprecedentnej ľahkosti. Vhodný pre všetky typy vlasov. Prášok Uppercut Deluxe Barber Powder sa dá tiež použiť na upokojenie po holení. Poskytuje komplexnú starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy, aloe tiež výrazne hydratuje. Tu začína pôsobiť kaolínová hlinka. Dokonale vysušuje pokožku, absorbuje prebytočnú vlhkosť, tuk a pot. Táto zložka tiež čistí pokožku hlavy od nečistôt a tiež zvyšuje baktericídny účinok aloe vera.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka dostala názov Uppercut na počesť slávneho austrálskeho boxera Willyho, prezývaného "Uppercut". Ktorý sa napriek kríze v roku 1933 vždy snažil vyzerať skvele a nosil so sebou čistú kravatu a pohar domácej pomady na styling vlasov. Príbuzní, ktorí pokračovali v práci svojho strýka a doplnili sortiment, nemali inú možnosť, ako pomenovať spoločnosť na česť Wylly. Teraz je Uppercut viac ako 20 kusmi vynikajúcich výrobkov pre mužov, rôznych darčekových súprav, ako aj mnohých doplnkov nielen pre kaderníctvo, ale aj pre samotného klienta.

Čo sa dá povedať o samotnom produkte. Vynikajúca profesionálna kozmetika, ktorá sa už dlhodobo etablovala v profesionálnej oblasti holičstva. Tak krátke a jasné. A v skutočnosti z dobrého dôvodu. Výrobky sú skutočne vysoko kvalitné, ľahko použiteľné, stylingové produkty okamžite tvarujú vlasy a ľahko sa umyjú, šampón napení a dokonale vyčistí vaše vlasy, kondicionér dobre opláchne a prakticky zanechá nepríjemný slizký efekt.