Neohodnotené

Antisweat - deodorant na gule

deodorant na gule 150ml

Skladom (2 ks)
Kód: 675
Značka: Angry Beards
€13,90 €9,27 / 100 ml

Antisweat, deodorant na gule. Nie je to vždy fyzická námaha, čo nám spôsobí takzvané orosenie miešku. Stres, mentálna námaha a mnoho ďalšieho pôsobí negatívne na naše poklady. Vďaka Antisweatu budete mať o starosť menej a pivnicu v suchu za každej situácie. No, a keď ho niekto bude chcieť vidieť, môžete ho hrdo ukázať.

Šetrný oleogél s vysokým obsahom zložiek absorbujúcich pot, mastnotu a ktorý aktívne pôsobí proti baktériám spôsobujúcim nežiaduce zápachy. Prírodné extrakty šalvie a zeleného čaju Matcha regulujú nadmerné potenie a dodávajú pokožke svieži pocit.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

  • Poctivý český výrobok
  • Koniec spoteného miešku
  • Odor control technology
  • Hydratácia a výživa
  • Rýchla vstrebatelnosť

Aplikujte na suchý a ideálne čistý „pytel“ kvôli lepšej vstrebateľnosti. Prstami rozotrite tenkú vrstvu krému po celej ploche miešku. Vyčkajte na zaschnutie, prípadne oprášte biele miesta, pokiaľ ste to s množstvom niekde prehnali. Použite kedykoľvek je to potrebné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nasratá kozmetika z Česka pre všetkých normálnych chlapov, vlastné receptúry dotiahnuté do dokonalosti, spolupráca s odborníkmi na čele s naším Ocinom Chemikom, prvotriedne fialové sklá dovážané z Holandska a kvapka nás samých v každom výrobku, to sme my, Angry Beards!