Tenax

Talianska značka pánskej kozmetiky Tenax patrí k veľkej spoločnosti Ludovico Martelli s.r.l., ktorá odhalila svetu slávnu značku pre mužov z celého sveta Proraso.

Sortiment značky Tenax začal s niekoľkými typmi stylingových produktov, ktoré ponúkajú fanúšikom Proraso možnosť kúpiť si Tenax Hair Pomade Strong alebo jeho ekvivalent s ešte silnejšou fixáciou. Tvorcovia značky tiež poskytli kvalitný šampón, ktorý nielen vypláchne stylingový produkt, ale tiež sa stará o zdravý stav vlasov.

Je známe, že niektorí muži nie sú naklonení dôverovať kvalite kozmetiky vznikajúcich značiek, pretože zatiaľ neboli napísané recenzie, ale tieto obavy sa nemôžu týkať mladej značky Tenax. Už viac ako pol storočia je jeho materská spoločnosť známa neprekonateľnou kvalitou kozmetiky vyrábanej spoločnosťou Ludovico Martelli s.r.l. Tenax je výsledkom skúseností a moderných technológií, ktoré vám umožňujú kombinovať požadovanú funkčnosť výrobkov a starostlivosť o ľudské zdravie. Úprimný prístup k tradíciám a moderný prístup zakladateľov Proraso nám dal novú a hodnú značku kozmetiky pre mužov všetkých vekových skupín Tenax.

tenax zelená malá
€4,90

extra silná pomáda 25ml

1135
tenax žltá malí
€4,90

stredne silná pomáda 25ml

1136
Tenax pomáda extra strong
€12,90

extra silná pomáda 125ml

846
tenax pomana matná
Pomáda matná Tenax
Skladom (3 ks)
€12,90

Matná pomáda 125ml

843
Tenax pomana žltá
€12,90

stredne silná pomáda 125ml

849
5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom