Neohodnotené

Balzam na pery Angry Beards

balzam na ústa 4ml

Skladom (4 ks)
Kód: 687
Značka: Angry Beards
€3,90

Popraskané pery a nedostatok energie, dve veci, ktoré trápia snáď každého chlapa. Zamysleli sme sa a prišli s geniálnym riešením. Predstavujeme vám prvý energizujúci jelení loj, alebo teda Lip balm that gives you wings.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

  • Poctivý český výrobok
  • Energia zbalená nielen na cesty
  • Výživa a ošetrenie papule
  • Chuť energetického drinku, kdekoľvek je to potrebné
  • Nutnosť aplikovať na tajňáša

Použite kedykoľvek je to potrebné, len upozorňujeme na dve veci. Prvá a zásadná, pri aplikácii vás nikto nesmie vidieť z pochopiteľných dôvodov. Odporúčame využiť výťahy, toalety a iné súkromné priestory. Pokiaľ taká možnosť nie je, môžete použiť fintu „niečo mi spadlo pod stôl“, „nepára sa mi bunda zvnútra?“ a ďalšie. Druhá je pamätať na chuť balzamu. Pokiaľ si chcete dopriať sushi ulovené v nejakom klube, tak to môže byť výhoda. Pokiaľ si ale chcete dať pivo alebo mäso, miešanie chute energy drinku s nejakou takouto pochutinou nie je zrovna lahodiace.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nasratá kozmetika z Česka pre všetkých normálnych chlapov, vlastné receptúry dotiahnuté do dokonalosti, spolupráca s odborníkmi na čele s naším Ocinom Chemikom, prvotriedne fialové sklá dovážané z Holandska a kvapka nás samých v každom výrobku, to sme my, Angry Beards!