Neohodnotené

Nozem čistiace tonikum

čistiace tonikum 250ml / cleansing tonic

Skladom (1 ks)
Kód: 57
Značka: Nozem
€19,90 €7,96 / 100 ml

Čistiace tonikum odstraňuje prebytočné čiastočky laku na vlasy a zaistí dokonalé čistenie pokožky. Je možné použiť ho na suché, uterákom vysušené alebo mokré vlasy. Tonikum pôsobí chladivo a zanecháva pocit sviežosti. Môže sa dokonca použiť aj ako voda po holení. Po nanesení pokožka neštípe, ale môžete cítiť jemné "mravčenie. Môže sa použiť aj na každodenné umývanie tváre, čím sa predchádza tvorbe akné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Holandsko je domovom jedného z najlepších holičov na svete. Je preto správne, že v Holandsku sa nachádzajú aj najlepšie výrobky na starostlivosť o mužov na svete. V roku 2016 sa zrodila značka Nozem Pomade. S malou škálou produktov pre všetky typy vlasov a všetky typy účesov založil Joucke Modderkolk svoju vlastnú značku produktov na starostlivosť o mužov.


Produkty Nozem sú navrhované a vyrábané v Holandsku. Spoločnosť Nozem Pomade používa iba tie najlepšie ingrediencie na formulovanie profesionálnych štandardných produktov, ktoré vytvárajú autentický holandský produkt najvyššej možnej kvality.

 ladý majster holič a podnikateľ Joucke Modderkolk pochádzal z malého mesta Doetinchem v Holandsku. Po viac ako 12 rokoch pracovných skúseností ako profesionálny kaderník, ktorý pracoval po celom svete a bol držiteľom viacerých ocenení, spoločnosť Joucke verila, že existuje príležitosť vyrobiť vysoko kvalitnú holandskú alternatívu, aby jeho zákazníci boli spokojní.

Našim poslaním je umiestniť to najlepšie z holandskej starostlivosti o vlasy na mapu ako vzrušujúci a vysoko kvalitný produkt pre ľudí na celom svete.