Neohodnotené

Nozem pomáda na vlasy zlatá 100 ml

Pomáda na vlasy 100ml / texture clay steda hold.

Pomáda mohla byť otvorená pre účely fotenia.

Skladom (4 ks)
Kód: 183
Značka: Nozem
€19,90 €19,90 / 100 ml

Zlatá - TEXTURE CLAY ​STEADY HOLD - Vytvára mäkký a matný vzhľad. je výborné tvárny a môžete si účes behom dňa pretvoriť. Jednoducho sa vymýva. Obsahuje čínsky íľ a kaolín, čím je produkt veľmi dobrý pre vlasy a pokožku hlavy.   

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Holandsko je domovom jedného z najlepších holičov na svete. Je preto správne, že v Holandsku sa nachádzajú aj najlepšie výrobky na starostlivosť o mužov na svete. V roku 2016 sa zrodila značka Nozem Pomade. S malou škálou produktov pre všetky typy vlasov a všetky typy účesov založil Joucke Modderkolk svoju vlastnú značku produktov na starostlivosť o mužov.


Produkty Nozem sú navrhované a vyrábané v Holandsku. Spoločnosť Nozem Pomade používa iba tie najlepšie ingrediencie na formulovanie profesionálnych štandardných produktov, ktoré vytvárajú autentický holandský produkt najvyššej možnej kvality.

 ladý majster holič a podnikateľ Joucke Modderkolk pochádzal z malého mesta Doetinchem v Holandsku. Po viac ako 12 rokoch pracovných skúseností ako profesionálny kaderník, ktorý pracoval po celom svete a bol držiteľom viacerých ocenení, spoločnosť Joucke verila, že existuje príležitosť vyrobiť vysoko kvalitnú holandskú alternatívu, aby jeho zákazníci boli spokojní.

Našim poslaním je umiestniť to najlepšie z holandskej starostlivosti o vlasy na mapu ako vzrušujúci a vysoko kvalitný produkt pre ľudí na celom svete.