Neohodnotené

Nozem pomáda na vlasy žltá 100ml

Žltá 100ml - water based pomade heavy hold.

Pomáda mohla byť otvorená pre účely fotenia.

 

Skladom (1 ks)
Kód: 159
Značka: Nozem
€19,90

Žltá - WATER BASED POMADE​ HEAVY HOLD - Pomáda, ktorá sa radí k najsilnejším z kolekcie Nozem. Mnoho barberov mieša pomády na báze oleja a vody, aby získali to najlepšie z oboch svetov. Tento produkt je ideálnym riešením- Skladá sa z 5% z pomády na báze oleja, vďaka čomu sa veľmi jednoducho nanáša. Drží veľmi silno, má vysoký lesk a je ľahko zmývateľná.    

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Holandsko je domovom jedného z najlepších holičov na svete. Je preto správne, že v Holandsku sa nachádzajú aj najlepšie výrobky na starostlivosť o mužov na svete. V roku 2016 sa zrodila značka Nozem Pomade. S malou škálou produktov pre všetky typy vlasov a všetky typy účesov založil Joucke Modderkolk svoju vlastnú značku produktov na starostlivosť o mužov.


Produkty Nozem sú navrhované a vyrábané v Holandsku. Spoločnosť Nozem Pomade používa iba tie najlepšie ingrediencie na formulovanie profesionálnych štandardných produktov, ktoré vytvárajú autentický holandský produkt najvyššej možnej kvality.

 ladý majster holič a podnikateľ Joucke Modderkolk pochádzal z malého mesta Doetinchem v Holandsku. Po viac ako 12 rokoch pracovných skúseností ako profesionálny kaderník, ktorý pracoval po celom svete a bol držiteľom viacerých ocenení, spoločnosť Joucke verila, že existuje príležitosť vyrobiť vysoko kvalitnú holandskú alternatívu, aby jeho zákazníci boli spokojní.

Našim poslaním je umiestniť to najlepšie z holandskej starostlivosti o vlasy na mapu ako vzrušujúci a vysoko kvalitný produkt pre ľudí na celom svete.