Neohodnotené

Olej na bradu Jack Saloon 30 ml

olej na bradu 30ml

Skladom (2 ks)
Kód: 417
Značka: Angry Beards
€14,90 €49,67 / 100 ml

Doprajte svojim fúzom potrenú starostlivosť. Jack Saloon je kombináciu najkvalitnejších olejov s prídavkom vitamínu E. U oleja je nutné, aby sa fúzy zbytočne nezamastili a nezaťažovali a súčasne je dôležitá výživa a hydratácia. Toto tekuté zlato fúzy zmäkčí a vyžití aj ten najtvrdší fúz. Pôsobí proti svrbeniu, lupinám a tak isto ako kondicionér. Presvedčte sa sa o kvalite sám na sebe. Fľaštička je zo špeciálneho fialového skla s pipetou. 

Vôňa Jack Saloon je príťažlivá a zosobňujúca šarm a elegantnosť, ktorá podtrhne vašu osobnosť. 

Zloženie: Skladá sa hlavne z kombinácie mandľového, arganového a avokádového oleja, ktoré majú veľmi priaznivý vplyv na kvalitu fúzov. 

Používanie: Nakvapkajte potrebné množstvo oleja do dlane a rovnomerne vmasírujte do brady a fúzov. Dlhšie fúzy potrebujú oleja viac, preto odporúčame dopriať dvojitú dávku. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nasratá kozmetika z Česka pre všetkých normálnych chlapov, vlastné receptúry dotiahnuté do dokonalosti, spolupráca s odborníkmi na čele s naším Ocinom Chemikom, prvotriedne fialové sklá dovážané z Holandska a kvapka nás samých v každom výrobku, to sme my, Angry Beards!