Neohodnotené

Pomáda extra silná Tenax

extra silná pomáda 125ml

Skladom (4 ks)
Kód: 846
Značka: Tenax
€12,90 €10,32 / 100 ml

Tenax 10 Extra Strong Pomade - pomáda s extra silným držaním. Pomáda na vodnej báze s extra silným držaním.

  • bez stuhnutia účesu
  • môže sa používať na suché ako aj na vlhké vlasy
  • založená na vodnej bíze

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Talianska značka pánskej kozmetiky Tenax patrí k veľkej spoločnosti Ludovico Martelli s.r.l., ktorá odhalila svetu slávnu značku pre mužov z celého sveta Proraso.

Sortiment značky Tenax začal s niekoľkými typmi stylingových produktov, ktoré ponúkajú fanúšikom Proraso možnosť kúpiť si Tenax Hair Pomade Strong alebo jeho ekvivalent s ešte silnejšou fixáciou. Tvorcovia značky tiež poskytli kvalitný šampón, ktorý nielen vypláchne stylingový produkt, ale tiež sa stará o zdravý stav vlasov.

Je známe, že niektorí muži nie sú naklonení dôverovať kvalite kozmetiky vznikajúcich značiek, pretože zatiaľ neboli napísané recenzie, ale tieto obavy sa nemôžu týkať mladej značky Tenax. Už viac ako pol storočia je jeho materská spoločnosť známa neprekonateľnou kvalitou kozmetiky vyrábanej spoločnosťou Ludovico Martelli s.r.l. Tenax je výsledkom skúseností a moderných technológií, ktoré vám umožňujú kombinovať požadovanú funkčnosť výrobkov a starostlivosť o ľudské zdravie. Úprimný prístup k tradíciám a moderný prístup zakladateľov Proraso nám dal novú a hodnú značku kozmetiky pre mužov všetkých vekových skupín Tenax.