Neohodnotené

Prípravok na rast brady BIG D Angry Beards

Prípravok na rast brady - Bread Doping BIG D 100ml

Skladom (1 ks)
Kód: 699
Značka: Angry Beards
€49,90

Beard Doping už poznáte. Vy ho nielen poznáte, vy sa v ňom snáď musíte kúpať, pretože inak nie je možné, kam tie hektolitre miznú. S ohľadom na vašu spotrebu sme urobili túto parádu, predstavujeme vám Big D, 100 ml toho najlepšieho na podporu rastu.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

  • Poctivý český výrobok v maxi balení
  • Klinicky preukázaná podpora rastu fúzov
  • Pekelne dobré prekrvenie folikul
  • Rýchlejší rast fúzov
  • Fľaštička zo špeciálneho fialového skla s airless pumpou

Zloženie: Beard Doping obsahuje hromadu hydratačných a vyživujúcich zložiek, hlavný ale je Diaminopyrimidine Oxide, ktorý práve robí Doping Dopingom. Kompletné zloženie a ďalšie informácie o výrobku nájdete na našom blogu.

Používanie: Doping používajte ráno a večer, ideálne po sprche, kedy sú póry rozšírené a koža čistá. Pokiaľ to aspoň trochu ide, je dobre kožu pred dopovaním umyť, ideálne teplou vodou a prípravkom na čistenie tváre. Zbavíte ju mastnoty a teplou vodou roztiahnete póry. Pokiaľ by ste chceli byť echt poctiví, môžete dať aj nejaký peeling. Tým odstránite odumreté bunky a prienik do kože bude pre Doping zase o niečo ľahší. Kľúčová je pre rast pravidelnosť používania. Aplikujte 3-6 pumpnutí priamo na kožu, na ktoré Doping prstami rozotriete. Jedno pumpnutie aplikuje 0,1 ml Dopingu, takže fľaštička má +/- 1 000 pumpnutie, aj keď budete dávať 12 pump denne (6 ráno, 6 večer), fľaštička vydrží 83 dní. Keď prestane pumpovať, odporúčame do nej kvapnúť trochu vody a pretrepať. Takto miniete doping do poslednej kvapky. Ak by ste chceli rast podporiť ešte viac, môžete aplikovať až 5 x denne. V takom prípade môžete znížiť množstvo dopingu v jednotlivých dávkach. Viac o podpore rastu brady si môžete prečítať na blogu v článku "Ako zrýchliť rast brady".

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nasratá kozmetika z Česka pre všetkých normálnych chlapov, vlastné receptúry dotiahnuté do dokonalosti, spolupráca s odborníkmi na čele s naším Ocinom Chemikom, prvotriedne fialové sklá dovážané z Holandska a kvapka nás samých v každom výrobku, to sme my, Angry Beards!