Neohodnotené

Proraso balzam na bradu Refresh Eukalyptus

Balzam na bradu 100ml

Skladom (1 ks)
Kód: 663
Značka: Proraso
€13,90 €13,90 / 100 ml

Tento osviežujúci balzam na brady hlboko kondicionuje vlasy a zanecháva ich mäkké, pružné a lepšie zvládnuteľné - doplnené osviežujúcou vôňou eukalyptu. Zmäkčuje a zvlhčuje bradu a fúzy. Osviežujúca vôňa eukalyptu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Proraso, ktorú založil Ludovico Martelli v roku 1908, stanovila trendy v svete pre holenie. Značka vznikla vo Florencii, keď bolo holenie stále veľmi nebezpečný a komplikovaný. Ostrá britva тniekedy zanechala podráždenie pokožky, ale Ludovico vytvoril jedinečnu formulu, ktora chráni pokožku pred poškodením.

Tajná receptúra ​​talianskych výrobkov sa odovzdávala z generácie na generáciu. Moderná línia Proraso využíva 80 rokov skúseností pri vytváraní sortimentu na holenie tak relevantného ako tradičný. Tradíciou bolo aj zlepšenie prísad. Teraz sa značka môže pochváliť úplne prírodnými zložkami a úplnou absenciou parabénov, silikónu a síranov.

Proraso Laboratories vytvára produkty, ktoré obstáli v skúške času, vyzývajú nové trendy a stávajú sa klasikou. Vzorce sú obohatené a vylepšené, obaly sú aktualizované a nové línie sú víťazmi fanúšikov po celom svete. Hlavnou prednosťou značky je dodržiavanie tradícií stanovených zakladateľmi spoločnosti Martelli.