Neohodnotené

Reuzel 3v1 čajový šampón

čajový šampón 3v1 350ml

Variant
Skladom (1 ks)
Kód: 480/350
Značka: Reuzel
€15,90

Šampón „čajový strom Reuzel 3-v-1“ dôkladne a jemne čistí vlasy a pokožku hlavy od prachu, mastnoty, zvyškov stylingových produktov a akýchkoľvek iných kontaminantov. Produkt zároveň vyživuje, zvlhčuje a zjemňuje pokožku hlavy.

Ako kondicionér zvláčňuje vlasy, poskytuje najlepšie možné česanie a tiež zakrýva vlasy ochrannou vrstvou, ktorá ich chráni pred negatívnymi účinkami vonkajších dráždivých látok, ako sú slnečné lúče, zlé počasie, sušenie vyfukovaním a podobne.

Je tiež ideálnym sprchovým gélom, ktorý odstraňuje nečistoty a dokonale osviežuje. Je dôležité, aby produkt nenarušoval prirodzenú rovnováhu pokožky ani pri každodennom používaní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lin a Bertus sa začali učiť umeniu mužských strihov, keď mali iba štrnásť rokov. Vzhľadom na ich lásku k tradíciám klasického holičstva, ako aj na vystavenie sa rocku, zvykovej kultúre a jej subkultúram, nie je prekvapujúce, že jedného dňa založili holičstvo Schorem Haarsnijder en Barbier.

Schorem je výhradne mužský holičstvo, ktoré vzniklo v centre pracujúceho mesta Rotterdam. Špecializuje sa na klasické stylingové výrobky, ktoré zostávajú populárne po celé desaťročia: pompadour, íl, pasta atď. Prostriedky tejto značky, vyobrazené na štýlových plagátoch, sa stali akýmsi štítkom pre štýl a kvalitu pánskych účesov v holičstve. Od samého začiatku bol Schorem milovaný rockermi, cyklistami a ďalšími zábavnými chalanmi zo všetkých oblastí života.

Už viac ako päťdesiat rokov holiči z Rotterdamu vylepšujú svoje výrobky a vyvíjajú pomady, ktorý spĺňa najvyššie štandardy. Záväzok voči starej škole ich prinútil preniknúť do histórie každého stylingového produktu s cieľom vytvoriť najlepšiu pimadu na svete - Reuzel. Slovo „reuzel“ je vypožičané z holandského jazyka a znamená „tuk“. Tvorcovia rúžu nám pomenujú tie časy, keď rúž na vlasy bol skutočne vyrobený zo živočíšnych tukov a ako arómy sa používali jablká. Samotné slovo „pomada“ pochádza z francúzskeho „pomme“, čo znamená „jablko“