Neohodnotené

Reuzel balzam po holení Wood&Spice 35g

Skladom (1 ks)
Kód: 495
Značka: Reuzel
€14,90 €42,57 / 100 g

Reuzel Beard Balm Wood a Spice má hustú textúru, ktorá sa ľahko trie a topí sa medzi dlaňami. Produkt sa rýchlo vstrebáva bez toho, aby spôsoboval nepohodlie. Medzi nepopierateľné výhody balzamu: zvlhčenie brady, zjemnenie tvrdých vlasov a uľahčenie tvarovania, vyživuje brady a podporuje zdravý rast vlasov, vizuálne zhrubnutie a zhutnenie. To však neznamená, že balzam na bradu silne fixuje bradu, ale priaznivo zdôrazňuje textúru brady a vytvára veľkolepú hustotu. Pokiaľ ide o starostlivosť o brady, tento balzam je úplne nezávislým nástrojom. Upozorňujeme však, že vytvára spolu s kondicionačnou penou pre bradu Reuzel Beard Foam Wood & Spice jedinečné kombo, ktoré umožňuje dosiahnuť maximálny účinok ich činnosti. Sadu týchto produktov máme aj medzi darčekovými setmi spolu s hrebeňom na bradu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lin a Bertus sa začali učiť umeniu mužských strihov, keď mali iba štrnásť rokov. Vzhľadom na ich lásku k tradíciám klasického holičstva, ako aj na vystavenie sa rocku, zvykovej kultúre a jej subkultúram, nie je prekvapujúce, že jedného dňa založili holičstvo Schorem Haarsnijder en Barbier.

Schorem je výhradne mužský holičstvo, ktoré vzniklo v centre pracujúceho mesta Rotterdam. Špecializuje sa na klasické stylingové výrobky, ktoré zostávajú populárne po celé desaťročia: pompadour, íl, pasta atď. Prostriedky tejto značky, vyobrazené na štýlových plagátoch, sa stali akýmsi štítkom pre štýl a kvalitu pánskych účesov v holičstve. Od samého začiatku bol Schorem milovaný rockermi, cyklistami a ďalšími zábavnými chalanmi zo všetkých oblastí života.

Už viac ako päťdesiat rokov holiči z Rotterdamu vylepšujú svoje výrobky a vyvíjajú pomady, ktorý spĺňa najvyššie štandardy. Záväzok voči starej škole ich prinútil preniknúť do histórie každého stylingového produktu s cieľom vytvoriť najlepšiu pimadu na svete - Reuzel. Slovo „reuzel“ je vypožičané z holandského jazyka a znamená „tuk“. Tvorcovia rúžu nám pomenujú tie časy, keď rúž na vlasy bol skutočne vyrobený zo živočíšnych tukov a ako arómy sa používali jablká. Samotné slovo „pomada“ pochádza z francúzskeho „pomme“, čo znamená „jablko“