Neohodnotené

Reuzel grooming tonic

grooming tonic v spreji 350ml

Variant
Skladom (1 ks)
Kód: 465/100
Značka: Reuzel
€10,90

Reuzel Grooming Tonic Sprey - vlasové tonikum v spreji. Vytvára dlhotrvajúci, prirodzený objem pre všetky typy vlasov. Perfektný na sušenie fénom a chráni vlasy pred všetkými typmi vplyvu horúceho vzduchu (fén, slnko atd.). Vhodný aj pre jemné a riedke vlasy pre dodanie objemu. Zabezpečuje miernu fixáciu a lesk vlasov. Vďaka vodnej báze dodáva vlhkosť bez zaťaženia. Vôňa: jablko a mäta.

Použitie: Môžete aplikovať do mokrých vlasov pred fénovaním na dodanie objemu, ako aj do suchých vlasov pre dodanie lesku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lin a Bertus sa začali učiť umeniu mužských strihov, keď mali iba štrnásť rokov. Vzhľadom na ich lásku k tradíciám klasického holičstva, ako aj na vystavenie sa rocku, zvykovej kultúre a jej subkultúram, nie je prekvapujúce, že jedného dňa založili holičstvo Schorem Haarsnijder en Barbier.

Schorem je výhradne mužský holičstvo, ktoré vzniklo v centre pracujúceho mesta Rotterdam. Špecializuje sa na klasické stylingové výrobky, ktoré zostávajú populárne po celé desaťročia: pompadour, íl, pasta atď. Prostriedky tejto značky, vyobrazené na štýlových plagátoch, sa stali akýmsi štítkom pre štýl a kvalitu pánskych účesov v holičstve. Od samého začiatku bol Schorem milovaný rockermi, cyklistami a ďalšími zábavnými chalanmi zo všetkých oblastí života.

Už viac ako päťdesiat rokov holiči z Rotterdamu vylepšujú svoje výrobky a vyvíjajú pomady, ktorý spĺňa najvyššie štandardy. Záväzok voči starej škole ich prinútil preniknúť do histórie každého stylingového produktu s cieľom vytvoriť najlepšiu pimadu na svete - Reuzel. Slovo „reuzel“ je vypožičané z holandského jazyka a znamená „tuk“. Tvorcovia rúžu nám pomenujú tie časy, keď rúž na vlasy bol skutočne vyrobený zo živočíšnych tukov a ako arómy sa používali jablká. Samotné slovo „pomada“ pochádza z francúzskeho „pomme“, čo znamená „jablko“