Reuzel Red Pomade Water Soluble 113g
Pomáda na vlasy (červená) - stredne silná fixácia na báze vody
Kategória: | REUZEL |
---|
Je na báze vody a vlasy sa vám po nej budú lesknúť ako brilianty. Pevnosť účesu vyberáte sami tým, ako ju nanesiete - ponúka dve možnosti fixácie podľa toho, či pomádu nanášate na suché alebo mokré vlasy. Pri nanášaní na suché vlasy má pomáda silnú fixáciu s nižším leskom. Pokiaľ ju nanášate na vlhké vlasy, tak je fixácia menšie, ale s vysokým leskom. Pomáda na vlasoch netvrdne a nevysušuje sa, môžete tak doladiť tvar vlasov kedykoľvek počas dňa.
- Stredne silná - podľa toho, ako ju nanesiete
- Na báze vody
- Jemná vôňa coly
- Nestvrdne, nevločkuje, možné ju pretvarovať počas dňa
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lin a Bertus sa začali učiť umeniu mužských strihov, keď mali iba štrnásť rokov. Vzhľadom na ich lásku k tradíciám klasického holičstva, ako aj na vystavenie sa rocku, zvykovej kultúre a jej subkultúram, nie je prekvapujúce, že jedného dňa založili holičstvo Schorem Haarsnijder en Barbier.
Schorem je výhradne mužský holičstvo, ktoré vzniklo v centre pracujúceho mesta Rotterdam. Špecializuje sa na klasické stylingové výrobky, ktoré zostávajú populárne po celé desaťročia: pompadour, íl, pasta atď. Prostriedky tejto značky, vyobrazené na štýlových plagátoch, sa stali akýmsi štítkom pre štýl a kvalitu pánskych účesov v holičstve. Od samého začiatku bol Schorem milovaný rockermi, cyklistami a ďalšími zábavnými chalanmi zo všetkých oblastí života.
Už viac ako päťdesiat rokov holiči z Rotterdamu vylepšujú svoje výrobky a vyvíjajú pomady, ktorý spĺňa najvyššie štandardy. Záväzok voči starej škole ich prinútil preniknúť do histórie každého stylingového produktu s cieľom vytvoriť najlepšiu pimadu na svete - Reuzel. Slovo „reuzel“ je vypožičané z holandského jazyka a znamená „tuk“. Tvorcovia rúžu nám pomenujú tie časy, keď rúž na vlasy bol skutočne vyrobený zo živočíšnych tukov a ako arómy sa používali jablká. Samotné slovo „pomada“ pochádza z francúzskeho „pomme“, čo znamená „jablko“