Neohodnotené

Sada DUO na holenie (krém + balzam)

Krém na holenie 150ml + balzam na bradu 100ml

Skladom (1 ks)
Kód: 969
Značka: Proraso
€19,90

Exkluzívna darčeková krabica pre mužov s produktmi pre skvelé holenie. Oba produkty sú súčasťou zelenej série Refresh, ktorá obsahuje eukalyptus a mentol a pôsobí osviežujúco na pokožku. Sada je dodávaná v exkluzívnej kartónovej krabici. Skvelý nápad na darček pre vašu polovičku.

Darčeková krabica obsahuje tieto 2 produkty:

  • Krém na holenie 150ml - Vyživuje, zvlhčuje pokožku a zaisťuje vám skvelé oholenie. Zloženie obohatené o eukalyptus a mentol, ktoré majú povzbudzujúce účinky na pokožku.
  • Balzam po holení 100ml - Zaisťuje vám optimálne ošetrenie a ochranu pokožky po každodennom holení. Upokojuje pokožku a poskytuje dostatočnú hydratáciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Proraso, ktorú založil Ludovico Martelli v roku 1908, stanovila trendy v svete pre holenie. Značka vznikla vo Florencii, keď bolo holenie stále veľmi nebezpečný a komplikovaný. Ostrá britva тniekedy zanechala podráždenie pokožky, ale Ludovico vytvoril jedinečnu formulu, ktora chráni pokožku pred poškodením.

Tajná receptúra ​​talianskych výrobkov sa odovzdávala z generácie na generáciu. Moderná línia Proraso využíva 80 rokov skúseností pri vytváraní sortimentu na holenie tak relevantného ako tradičný. Tradíciou bolo aj zlepšenie prísad. Teraz sa značka môže pochváliť úplne prírodnými zložkami a úplnou absenciou parabénov, silikónu a síranov.

Proraso Laboratories vytvára produkty, ktoré obstáli v skúške času, vyzývajú nové trendy a stávajú sa klasikou. Vzorce sú obohatené a vylepšené, obaly sú aktualizované a nové línie sú víťazmi fanúšikov po celom svete. Hlavnou prednosťou značky je dodržiavanie tradícií stanovených zakladateľmi spoločnosti Martelli.