Neohodnotené

Šampón na vlasy Angry Beards

šampón na vlasy 300ml

Skladom (2 ks)
Kód: 459
Značka: Angry Beards
€11,50

Asi poznáte 2 v 1, možno ste počuli aj o 3 v 1. V Angry Beards si povedali, že skúsia maximum, čo je možné. Pushovali hranice všetkého známeho, a tak vznikol šampón 69-IN-1. Šampón s extrémnou penivosťou, s zjemňujúcimi a kondicionálnymi prísadami. Upokojujúci a maz regulujúci, hydratačný, spevňujúci, osviežujúci a revitalizujúci. Šampón, ktorý sa nedá s ostatnými ani porovnať, a tak vytvoril vlastnú, novú kategóriu očisty a starostlivosti o vlasy.

Šampón obsahuje upokojujúci a maz regulujúci Panthenol, hydratačný Glycerin a predovšetkým minerálny komplex látok podporujúcich regeneráciu a metabolizmus vlasovej pokožky. Zanecháva pocit sviežosti a vitality. Obohatili sme ho aj o extrakt z rastliny Inula Crithmoide, ktorý je bohatý na steroly a glucolipidy. Tie prispievajú ku spevnení, reštrukturalizácii a ochrane vlasov pred UV žiarením a vonkajšími vplyvmi. Dali sme do neho aj aktívne uhlie, kvôli jeho schopnosti zlepšenia absorpcie nečistôt, mastnoty a zápachu do bublín.

Balenie 300 ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nasratá kozmetika z Česka pre všetkých normálnych chlapov, vlastné receptúry dotiahnuté do dokonalosti, spolupráca s odborníkmi na čele s naším Ocinom Chemikom, prvotriedne fialové sklá dovážané z Holandska a kvapka nás samých v každom výrobku, to sme my, Angry Beards!