Neohodnotené

Vosk na bradu Angry Beards

vosk na bradu 30ml

Skladom (2 ks)
Kód: 546
Značka: Angry Beards
€13,90

Hneď na úvod hovoríme, že vosk NENÍ na „knír“. Pokiaľ si chcete urobiť francuzáka, tak musíte siahnuť po konkurencií. Toto je Beard Wax a je preto, aby ste francuzáky dostávali a nie robili. Vosk je určený pre tých, ktorí potrebujú skrotiť neposlušné fúzy a zrovnať je do laty. O tvar a lesk sa stará včelí vosk s lanolínom. Nezanecháva žiadne viditeľné stopy, naopak vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá chráni pred nehostinnými vplyvmi či slniečkom.

Zloženie: Vosk je čisto na styling fúzov. Preto sú v ňom nejviac obsiahnuté dve zložky, ktoré by podľa nás každý dobrý vosk mal mať a to je včelí vosk a lanolín. Povedali sme si ale, že to posunieme ďalej a pridali do neho aj dva dokonalé oleje a to argánový a mandľový. Vďaka ním má vosk akurátnu tuhosť a navyše nimi fúzy vyživíte. Pár slov o každej zložke si môžete prečítať na blogu.

 

Používanie: Naberte prstom potrebné množstvo vosku, v závislosti na dĺžke fúzov. Vložte medzi prsty, trením dôkladne rozohrejte a rozmelnite. Potom rovnomerne naneste na fúzy. Použite vždy, keď budete chcieť fúzom dodať tvar a sebe šmrnc.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nasratá kozmetika z Česka pre všetkých normálnych chlapov, vlastné receptúry dotiahnuté do dokonalosti, spolupráca s odborníkmi na čele s naším Ocinom Chemikom, prvotriedne fialové sklá dovážané z Holandska a kvapka nás samých v každom výrobku, to sme my, Angry Beards!